Užitečný a krásný dárek pro novopečenou maminku – dorty z plenek

Známe to asi všichni – vymyslet a sehnat hezký a originální dárek není jen tak. Aby byl ke všemu i praktický a užitečný, je ještě větší oříšek. A jestliže má navíc udělat radost novopečené mamince, seznam potencionálních dárků se rázem smrskne na minimum. A mimo jiné také proto jsme začali nabízet řadu úžasných plenkových dortů, které jsou určeny nejen oslavencům z řad novorozeňat, ale i jejich maminkám. A právě tuto skupinu výrobků bychom vám rádi představili a přiblížili.

20201023_234145

Není dort, jako dort

Jak už ale samotný název napovídá, naše dorty nejsou ty klasické, které známe z výloh cukrářských obchodů – i když vypadají přinejmenším stejně tak dobře a lákavě! Na jejich výrobu ovšem používáme úplně jiné suroviny a postupy. Do našich receptur patří převážně věci a potřeby, které využijí právě maminky, tatínkové a jejich miminka. Konkrétně se jedná například o pleny (ať už látkové, nebo jednorázové, které bez problému zvolíme dle věku vašeho děťátka), dečky, ručníky, osušky a další praktické pomůcky, které určitě najdou uplatnění v každé domácnosti s miminkem.

20210915_103819

Pro radost malým i velkým

A zapomenout samozřejmě nemůžeme ani na ty nejmenší. Když už nemůžou plenkový dortík ochutnat (i když jeden nikdy neví, proto při výrobě našich dortů používáme ty nejkvalitnější a nejšetrnější materiály a výrobky), i tak z něj budou mít radost. Každý dort je kromě jiných dekorací dozdoben malým dárkem, plyšákem, nebo dětskými botičkami, takže vám z dortu zůstane minimálně tato památka.

A pro maminky navíc uvnitř čeká překvapení navíc – vzorky mateřské kosmetiky značky Nivea. Takže opravdu vidíte, že náš plenkový dort je dárek, který potěší něžnou, romantickou duši, i prakticky založenou maminku.

Na výběr u nás máte navíc řadu variant a velikostí (jednopatrové, dvoupatrové, i třípatrové dorty), takže pevně věříme, že z našeho obchodu budete odcházet plně spokojeni a nadšeni.

20201230_114057

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení