Nejčastější dotazy

S cílem zodpovědět vaše nejčastější otázky a udělat váš výběr co nejjednodušším, jsme pro vás připravili tento seznam často kladených dotazů. Vaše spokojenost je pro nás prioritou, a proto jsme tu, abychom vám poskytli veškerou pomoc a podporu při výběru plenkového dortu pro váš zvláštní okamžik. Procházejte dotazy níže a pokud byste potřebovali další informace, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás s láskou a péčí, abychom vaše událost ještě více oslavili a zpříjemnili.

V našich plenkových dortech používáme českou značku Linteo Baby Premium nejen kvůli jejímu českému původu, ale také z důvodu prémiové kvality. Tato značka poskytuje prvotřídní pleny, které splňují naše standardy pro bezpečnost a pohodlí dětí. Co se týče velikosti, volíme automaticky velikost číslo 2 (3-6 kg), aby byla vhodná pro novorozence a zaručila jim optimální pohodlí.

Pokud preferujete jinou značku nebo velikost plenek pro plenkový dort, není to problém. Stačí nám v objednávkovém formuláři uvést poznámku s vaším požadavkem a my uděláme maximum pro to, abychom vyhověli vašemu přání.

ANO, v tomto případě neváhejte a napište nám na email info@chupeto.cz nebo volejte na číslo 721816046 a vše s Vámi doladíme do posledního detailu.

ANO, veškeré použité materiály v našich plenkových dortech jsou šetrné k pokožce miminka. Všechny naše produkty splňují veškeré potřebné kritéria pro bezpečné užívání.

Celkově vzato, plenkový dort je vhodným dárkem při jakékoliv příležitosti, kdy chcete vyjádřit radost a podporu při příchodu nového miminka. Např. Při rozloučení kolegyně, která odchází na mateřskou, při babyshowers, při narození miminka, při vítáni občánků, při křtinách. Je na Vás kdy zvolíte ten nejlepší okamžik. 

ANO, v kategorii doplňků najdete náš výběr přáníček do kterých je možné vepsat jakékoliv vaše poselství či jen pogratulovaní k miminku.

Plenkový dort je zabalený do celofánu s ozdobnou mašlí a pečlivě uložený do krabice. Odesíláme přes zásilkovnu na výdejní místa nebo kurýrem na vaši adresu. Objednávky se snažíme vyřizovat a předat dopravci do 48 hodin.

ANO. V tomto případě se vždy domlouváme po telefonu na časových možnostech.

Jsme velice flexibilní a snažíme se vám co nejvíce vyhovět. Pokud hodně spěcháte na plenkový dort, nebojte se a zavolejte a vždy najdeme to nejlepší řešení J

ANO, v naší obsáhlé nabídce najdete plenkové dorty, kde si můžete vybrat dle preference pohlaví, či různých motivů. Pokud i tak nenajdete co hledáte, napište nám nebo zavolejte a vytvoříme plenkový dort dle vašeho přání.

ANO, vždy po dohodě je možné pozměnit cokoliv na plenkovém dortu.

ANO, v naší nabídce najdete například i klipy na dudlík, přání, milníkové a kontrastní kartičky, první album pro miminka. Vše je možné zabalit přímo k plenkovému dortu. Vše je na individuální domluvě.

Pokud se jedná o doplňkové dárky z vaší strany, např. Něco firemního, s logem, nebo něco úplně osobního. Stačí nám zavolat a vymyslíme jak vaše přání zrealizovat. Fantazii se meze nekladou a je spousta možností.