Kontrastní kartičky

329 Kč
Skladem

Rozvíjejte smysly miminka se speciálně navrženými kontrastními kartičkami pro miminka! Tyto kartičky jsou nejenom zábavné, ale také důležité pro stimulaci a rozvoj zrakového systému Vašeho dítěte od raného věku.

Oboustranné kontrastní kartičky se zvířátky a tvary jsou navrženy s ohledem na potřeby novorozenců a batolat. Výrazné kontrasty černé a bílé barvy jsou snadno vnímatelné a přitahují pozornost dítěte. Tento vizuální stimul podporuje rozvoj zrakového systému a pomáhá jim rozlišovat tvary a vzory.

Kontrastní kartičky nejsou jenom o vizuálním vnímání. Jsou také skvělou zábavou, která pomáhá budovat interakci mezi Vámi a Vaším miminkem. Se starším miminkem můžete hrát hry, jako je "Najdi kartičku" nebo "Co je jiné", a tím posilovat jejich pozornost, koncentraci a kognitivní schopnosti.

Kartičky můžou být i skvělým dárkem pro rodiče a jejich děti. :-)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Materiál, provedení a rozměry:

Kartičky jsou tištěné na kvalitním křídovém a matném papíře (300 g), mají zaoblené rohy pro větší bezpečnost a jsou potažené matným laminem, převázané provázkem.

Kartičky mají rozměr A6 (10,5 cm x 14,8cm ).

Sada obsahuje:

10ks kontrastních kartiček  s různými zvířátky. Oboustranný tisk.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Výrobek Není Hračka! Jedná se o didaktickou pomůcku a můžou být používány pouze dospělou osobou.

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Ilustrace jsou přímo od autorky.