DOVOLENÁ od 7.7. Do 21.7.2024!! Vaše objednávky budeme vyřizovat od 21.7.2024 Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení. Tým Chupeto

O nás

Dobrý den – srdečně vás vítám na mých stránkách a ráda bych vám řekla něco málo o sobě. A nebojte se, dlouho vás od vašeho nákupu nezdržím : )

Moje pracovní kariéra se v uplynulých několika letech ubírala poměrně standardním směrem. Mým posledním působištěm byla po čtyři roky korporátní společnost, zabývající se bankovnictvím a bankovními službami. A to se všemi klady i zápory, které takové zaměstnání poskytuje – tato práce byla bezesporu zajímavá, člověk se při ní mnohé naučil, poznal spoustu nových lidí a nasbíral nespočet zkušeností. Těch dobrých, i těch méně příjemných.

Pak přišel na svět můj malý syn a já jsem nyní na mateřské dovolené. A jak to tak vypadá, ještě si ji o nějaký ten rok prodloužím, jelikož se nám rodina rozrostla o dalšího člena :-). Na této „dovolené“ mi ale přece jen chyběla kreativní práce poněkud jiného druhu a také rozšiřování si obzorů  a učení se novým věcem.

A tak se, zhruba před dvěma lety, začal rodit tento web a vůbec myšlenka na práci, která je teď naštěstí i mým koníčkem. Tvorba, vývoj a udržování vlastního e-shopu skvělým způsobem rozvíjí moje dovednosti a po profesní stránce mě zcela naplňuje.

 

 A já doufám, že to poznáte a budete se tu cítit dobře.

IMG_4513A-2