Fotorámeček s otisky miminka

Značka: Interbaby
699 Kč
Skladem

INTERBABY rámeček je elegantním a stylovým způsobem, jak uchovat a vyzdvihnout vzpomínky na první chvilky Vašeho dítěte. Jeho design kombinuje moderní estetiku s praktickou funkcionalitou. Každý rámeček obsahuje tři oddělené prostory, které umožňují umístit fotografie Vašeho miminka spolu s otisky ručiček nebo nožiček, vše vkusně uspořádané na šedém podkladu, který elegantně podtrhuje každý detail.

Použití tohoto rámečku je naprosto jednoduché a intuitivní. Buď můžete rámeček zavěsit na zeď, čímž se stane výraznou součástí dekorace Vašeho domova, nebo ho postavte na nábytek, kde bude okamžitě přitahovat pozornost a vzbuzovat dojemnost. Ať už jej umístíte kamkoli, jeho přítomnost v interiéru dodá Vašemu prostoru osobitý šarm a útulnost.

Co je ještě důležitější, tento rámeček je zcela bezpečný pro Vaše dítě. Vyrábí se z kvalitních materiálů a splňuje veškeré hygienické normy a předpisy, takže můžete mít klidné svědomí, že Vaše dítě je v bezpečí. Každý detail, každá linie a každý povrch je pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám malých dětských ručiček a nožiček.

Rozměry tohoto rámečku jsou 26 x 20 x 2 cm, což jej činí dostatečně velkým, aby se stal významným prvkem v interiéru, a zároveň dostatečně kompaktním, aby se vešel do jakéhokoli prostoru. 

Pamatujte však, že přestože je tento rámeček elegantním doplňkem, není určen k hrám a je navržen výhradně pro dospělé. Udržujte všechny malé díly mimo dosah dětí a pečlivě dohlížejte na jejich používání. Vaše dítě je zvědavé a zvídavé a my chceme, aby zůstalo v bezpečí a zdraví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozměry v cm (šířka x výška x hloubka): 26 x 20 x 2

 

Varování!

Tento výrobek není hračka a je určen výhradně pro dospělé. Nedovolte, aby se materiály dotýkaly vašich očí nebo úst. Sledujte své dítě během práce s výrobkem a udržujte všechny malé části mimo dosah dítěte. Nenechte své dítě hrát si s hmotou či jakýmikoliv částmi produktu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 0.494 kg